Замовити Дзвінок
Пн-Нд
9:00-18:00
Безкоштовно з мобільних по Україні
UA
АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА
Власного виробництва в Дніпрі та області з монтажем під ключ.
Замір та доставка безкоштовно.
Що Ви отримуєте, обираючи нас :
Захист від зламу та надійність перевірена роками
Екологічність та неперевершена звукоізоляція
Індивідуальні рішення форм будь-якої складності і кольору
Залишайте заявку і наш спеціаліст як найшвидше допоможе обрати рішення для Вас!
Наші конструкції — це неперевершена якість, стиль та сучасність, у поєднанні великими функціональними можливостями та тривалим терміном служби до 50 років. Ми виробляємо алюмінієві вікна з 2008 року «під ключ»‎ на власних потужностях.
Алюмінієві вікна це неперевершена надійність, стиль та сучасність у поєднанні з великими функціональними можливостями та тривалим строком служби
Євроскло

Алюмінієві вікна

ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ТА ЗАФІКСУЙ ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ 3%, ВІДПОВІВШИ НА 6 ПРОСТИХ ЗАПИТАНЬ ЗА 1 ХВИЛИНУ
Далі
Далі
Назад
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ТА ЗАФІКСУЙ ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ 3%, ВІДПОВІВШИ НА 6 ПРОСТИХ ЗАПИТАНЬ ЗА 1 ХВИЛИНУ
Далі
Назад
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ТА ЗАФІКСУЙ ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ 3%, ВІДПОВІВШИ НА 6 ПРОСТИХ ЗАПИТАНЬ ЗА 1 ХВИЛИНУ
Далі
Назад
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ТА ЗАФІКСУЙ ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ 3%, ВІДПОВІВШИ НА 6 ПРОСТИХ ЗАПИТАНЬ ЗА 1 ХВИЛИНУ
Далі
Дізнатися результат
Назад
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ТА ЗАФІКСУЙ ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ 3%, ВІДПОВІВШИ НА 6 ПРОСТИХ ЗАПИТАНЬ ЗА 1 ХВИЛИНУ
Теплі алюмінієві конструкції виготовляються із спеціального багатокамерного профілю із термовставками. Застосовуються там, важливо зберігати температуру повітря у приміщеннях. Також ефективніше за холодні по звукоізоляції.

ПІДХОДИТЬ:
  • Балкони та лоджії
  • Внутрішні перегородки
  • Веранди, тераси, альтанки

Теплі алюмінієві вікна

Холодні алюмінієві конструкції виготовляються із однокамерних профілів без внутрішніх термовставок. Застосовуються для конструкцій, які використовуються сезонно або у випадках, де немає завдання зберігати тепло.

ПІДХОДИТЬ:
  • Балкони та лоджії
  • Внутрішні перегородки
  • Веранди, тераси, альтанки

Холодні алюмінієві вікна

профілі

Види профілей "теплі" та "холодні"

Варто розуміти, що вікно — це не тільки профіль, але й склопакет. Теплі та холодні профілі - це позначення у різниці між рівнями теплоізоляції для алюмінієвого профілю. Основна різниця між цими профілями полягає в наявності або відсутності термічного розриву.
Андрій
Досвід 15 років
Не знаєте який саме обрати профіль для майбутніх вікон або сумніваєтесь?
Тому відповідь на питання "А що ж краще?" - залежить від ваших потреб. Зовсім недоцільно використовувати теплий профіль у вікнах, якщо в цьому немає потреби, а лише аби він був.
Так само як і недоцільно ставити холодний профіль в жиле приміщення яке опалюється тому, що економія на профілі не буде виправдана витратами на опалення, тепло просто не буду зберігатися належним чином.
Дозвольте нашому фахівцеві допомогти Вам з вибором, та разом розібратися який профіль та склопакет буде виграшним саме у вашому випадку.
види вікон

Види алюмінієвих вікон

Тут наведені типи алюмінієвих вікон які користуються попитом та найчастіше встановлюються.
Панорамні вікна
Розсувні вікна
Французькі вікна
Безрамочне скління
Панорамні вікна
Розсувні вікна
Французькі вікна
Безрамочне скління
Скління під ключ
Власне виробництво відкриває нові можливості. Ми можемо запропонувати скління будь-яких об'єктів, а саме:
Робимо Комплексне скління Алюмінієвим профілем
Приватних будинків та котеджів
Кафе та ресторанів
Альтанок
Веранд
Терас
Зимових садів
Критих басейнів
Торгових центрів та павільйонів
Вітрин
Фасадів
Ще не визначилися які саме вікна потрібні саме вам або маєте інші питання?
Залишайте заявку і ми допоможемо обрати найкраще рішення під ваш проєкт
Переваги алюмінію

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА
ЗАМІСТЬ ПЛАСТИКОВИХ

Пластиковий та алюмінієвий профілі сьогодні користуються значною популярністю. Тим часом останній безперечно заслуговує на увагу покупців, адже в його арсеналі є величезна кількість переваг:
Термін служби – 50 років. Термін служби алюмінієвого профілю перевищує пластиковий у 3 рази! Практично вічний матеріал, оскільки сам собою він не зношується. Конструкції з часом не змінюють геометрію та не просідають. За потреби можна буде замінити дрібні комплектуючі (наприклад, ущільнювач), однак це обійдеться в скромну суму.
Довговічність
Профіль має тонкі рами, тому в приміщення буде потрапляти на 10% більше сонячного світла, ніж через будь-яке інше вікно.
Інсоляція
Завдяки своїй гнучкості алюмінієвий профіль відкриває широкі можливості для оформлення: з його допомогою можна створити вікна різних форм.
Нестандартні конструкції
В арсеналі виробника знаходиться 100 кольорів, тому покупцеві не доведеться задовольнятися класичною гамою. Вікно можна ідеально вписати в інтер'єр.
Широка кольорова гама
Металева конструкція безвідмовно служить жоден рік, не втрачаючи свого первозданного вигляду навіть за негативних чинників довкілля.
Надійність
Рами алюмінієвих вікон мають особливу конструкцію, яку неможливо розкрити ззовні.
Захист від злому
Конструкції вікон та дверей екологічні та від них відсутнє токсичне випаровування. Навіть якщо в приміщенні почалася пожежа, профіль не піддається горінню при температурі 860°C, не виділяє небезпечні тяжкі випари.
Екологічність
Витримує великі розміри цілісних склопакетів (наприклад 5400 в ширину в одній рамі). Висока міцність при низькій питомій вазі.
Скління великої площі з мінімальною товщиною рамки
Можливість використовувати товсті склопакети до 56 мм для збереження тепла. Для фасадів можна використати і 100 мм. Теплове розширення вчетверо менше, ніж у пластику
Солідний термопакет
Особливо в поєднанні зі звукоізолюючим склопакетом алюмінієві конструкції дають дуже високий рівень шумоізоляції
Неперевершена звукоізоляція
двокамерні склопакети із шириною до 63 мм
автоматичне або ручне відкривання
різноманітність колірного забарвлення всередині та зовні
Захищене покриття профілю та більше 100 кольорів на вибір
міцні ролики на сталевій напрямній
каркасні поліамідні термомости
види скла

Види скла в алюмінієвих вікнах

В алюмінієвих вікнах використовують різні типи скла в залежності від функціональності та естетичних вимог. Основні типи скла, які використовуються в алюмінієвих вікнах, включають:

Прозоре скло в вікнах

Найбільш поширений вид скла, який має високу прозорість та дозволяє найбільшу кількість світла проходити крізь вікно. Таке скло ідеально підходить для тих випадків, коли не потрібно жодних додаткових властивостей, окрім прозорості.

Матове скло в вікнах

Скло, яке не пропускає світло повністю і має матову поверхню. Воно ідеально підходить для використання в тих випадках, коли потрібно додаткове затемнення приміщення, наприклад, у ванній кімнаті або на кухні.

Тоноване скло в вікнах

Скло, яке має спеціальне покриття, що зменшує пропускання світла, а також захищає від надмірного нагріву. Воно дозволяє знизити кількість прямого сонячного світла, що проходить крізь вікно, та дозволяє зберегти прохолоду в приміщенні влітку.

Дзеркальне скло

Сонцезахисне дзеркальне скло, рефлективне скло - це скло з нанесеним піролітичним способом на одну зі сторін тонкого шару окиснометалевого, керамічного або полімерного покриття. Скло має дзеркальне відображення з однієї зі своїх сторін і завдяки цьому приміщення не проглядається зовні. Дзеркальне скло поглинає або відбиває випромінювання сонця. Його ще називають рефлективним, рефлекторним. Завдяки властивостям сонцезахисного скла вдається затримувати ультрафіолетові промені, підтримувати оптимальні умови освітлення та теплообміну в різні пори року. У цьому знижується контрастність і яскравість предметів, а відтак — стомлюваність очей.

Багатофункціональне скло в вікнах

Скло має додаткові властивості, які можуть бути комбіновані з будь-яким із вищезгаданих типів скла. Наприклад, це може бути скло зі вбудованим дзеркалом або скло з електричним підігрівом. Такі додаткові функції можуть підвищити комфорт і безпеку приміщення, де встановлені вікна.

Загартоване скло в вікнах

Цей тип скла має підвищену міцність і стійкість до пошкоджень, тому є більш безпечним для використання у приміщеннях з високими вимогами до безпеки. У разі пошкодження воно розламується на безпечні кристали, які не становлять небезпеки для людей.

Енергозберігаюче скло в вікнах

Скло, яке має спеціальне покриття, що дозволяє зберігати енергію в приміщенні. Воно допомагає знизити витрати на опалення взимку та на охолодження влітку, зберігаючи тепло в приміщенні.

Тріплекс в вікнах

Скло, яке складається з трьох шарів скла, які з'єднуються між собою спеціальним шаром полівінілбутиралу. Воно дуже міцне та стійке до руйнування, тому використовується для забезпечення безпеки та захисту від злому.

За властивостями

команда

команда євроскло

Разом з досвідченими монтажниками виконують завдання будь-якої складності
Сергій
15 років досвіду
Олексій
17 років досвіду
Євген
18 років досвіду
Роман
Керівний проєкту
18 років досвіду
Андрій
15 років досвіду
переваги роботи

Чому варто довірити роботу саме Євроскло

Ми самостійно збираємо всі конструкції під чітким наглядом, на технологічному європейському обладнанні, за контролем якості на кожному етапі.
Власне виробництво
Виконуємо роботу з нуля та під ключ Тому в наших інтересах зробити свою роботу якісно, тому що ми даємо гарантію і несемо відповідальність за продукт.
З нуля та під ключ
Інколи після монтажу лишається багато сміття, старих рам і тому подібне. Це повністю наша турбота. Ми вивозимо все промислове сміття.
Вивіз будівельного сміття після монтажу
Якщо об'єкт вже жилий з меблями та ремонтом, то команда піклується про збереження чистоти в вашій оселі. Меблі будуть вкриті спеціальною плівкою, а підлога захисним матеріалом. Вам не потрібно буде витрачати час на генеральне прибирання. Все залишиться саме так, як і було, окрім самого монтажу звісно.
Чистий монтаж
Вже з 2010 року ми успішно встановлюємо алюмінієві віконні конструкції в Україні. Ми цінуємо кожного клієнта та враховуємо особливості та індивідуальні побажання.
Репутація
Над проєктом працюють досвідчені спеціалісти. Робиться проєкт, узгоджується і т.д. Отже, ви можете в будь-який момент проконтролювати роботу.
Прозорість на кожному кроці
Намагаємось виконувати кожен проєкт оперативно в передбачений термін, щоб не підводити клієнтів.
Чітке дотримання строків
— протягом 5 років. Приїжджаємо та корегуємо.
Сервісне обслуговування вікон та конструкцій
Проєкти

нашi Виконані РОБОТИ

Pirveli Georgian, м. Кам'янське
Ресторан грузинської кухні
Задача:
Скління фасаду ресторану та розробка вхідної системи
Загальна площа скління:
43,5 м.кв
Тип обраних системи та марка профілю:
Розмір та тип склопакета:
Висота віконних конструкцій з цільною стулкою 2860 мм
Колір конструкції:
Чорний матовий, RAL 9005
Термін виконання:
3 місяці
- Алюмінієві віконні конструкції: термоізольована віконно-дверна система з підвищеним теплоощадженням та звукоізоляцією «FRAMEX FT72» виробництво Туреччина.
Монтажна глибина рами – 72 мм.
- Алюмінієві фасадні конструкції: профіль термоізольованої стійково-ригельної фасадної системи «FRAMEX. F50».
Спосіб скління – класичний
Купольний дім с. Новоселівка
Назва проєкту:
Поставлена задача:
Скління приватного Еко будинку (з використання натуральних матеріалів)
Загальна площа скління:
67 м.кв
Тип обраних системи та марка профілю:
Розмір та тип склопакета:
Висота віконних конструкцій з цільною стулкою 2700 мм
Колір конструкції:
Біколор. Зовнішній колір 7024 матовий Антрацит/
внутрішній колір 7032 матовий бежевий
Термін виконання:
3 місяці (15.08.2022 – 17.11.2022)
- Алюмінієві віконні конструкції: термоізольована віконно-дверна система з підвищеним теплоощадженням та звукоізоляцією «FRAMEX FT72» виробництво Туреччина. Монтажна глибина рами – 72 мм.
- Алюмінієві фасадні конструкції: профіль термоізольованої стійково-ригельної фасадної системи «FRAMEX. F50».
Спосіб скління – класичний
Ресторанно-готельний комплекс
"Family Story" м. Кам'янське
Назва проєкту:
Поставлена задача:
Скління фасаду
Загальна площа скління:
307 м.кв
Тип обраних системи та марка профілю:
Розмір та тип склопакета:
Висота фасада 10 метрів. Розміри склопакетів 1500*2700 мм та вагою 170 кг.
Товщина склопакета 46 мм
Колір конструкції:
Колір профілю за каталогом – RAL7016 антрацит матовий
Термін виконання:
90 днів (10.10.2022 р-05.02.2023)
- Алюмінієві віконні конструкції: термоізольована віконно-дверна система з підвищеним теплоощадженням та звукоізоляцією «FRAMEX FT72» виробництво Туреччина. Монтажна глибина рами – 72 мм.
- Алюмінієві фасадні конструкції: профіль термоізольованої стійково-ригельної фасадної системи «FRAMEX. F50» виробництво Туреччина.
Спосіб скління – класичний
Приватний будинок c.Братське
Назва проєкту:
Поставлена задача:
Скління фасаду приватного будинку висотою 10 метрів
Загальна площа скління:
370 м.кв
Тип обраних системи та марка профілю:
Розмір та тип склопакета:
Розміри склопакетів досягали 2600*2800 мм та вагою 470 кг
Було використано 4 різних види склопакетів
Колір конструкції:
Колір профілю за каталогом – RAL7024 антрацит матовий
Термін виконання:
90 днів
- Алюмінієві віконні конструкції: термоізольована віконно-дверна система з підвищеним теплоощадженням та звукоізоляцією «FRAMEX FT72» виробництво Туреччина. Монтажна глибина рами – 72 мм.
- Алюмінієві фасадні конструкції: профіль термоізольованої стійково-ригельної фасадної системи «FRAMEX. F50» виробництво Туреччина.
Спосіб скління – класичний
Приватний будинок м. Дніпро, вул. Алупкінська
Назва проєкту:
Поставлена задача:
Скління приватного будинку
Загальна площа скління:
87 м.кв
Тип обраних системи та марка профілю:
Розмір та тип склопакета:
Склопакет товщиною 48 мм
Колір конструкції:
Колір 7021 матовий
Термін виконання:
3 місяці ( 08.11.2022 – 25.12.2022)