Замовити Дзвінок
Пн-Нд
9:00-18:00
Безкоштовно з мобільних по Україні
UA
АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ
Власного виробництва в Дніпрі та області з монтажем під ключ. Замір та доставка безкоштовно.
Що Ви отримуєте, обираючи нас :
Захист від зламу та надійність перевірена роками
Екологічність та неперевершена звукоізоляція
Індивідуальні рішення форм будь якої складності і кольору
Залишайте заявку і наш спеціаліст як найшвидше допоможе обрати рішення для Вас!
Наші конструкції — це неперевершена якість, стиль та сучасність, у поєднанні великими функціональними можливостями та тривалим терміном служби до 50 років. Ми виробляємо алюмінієві вікна та двері з 2008 року «під ключ»‎ на власних потужностях.
Алюмінієві двері це неперевершена надійність, стиль та сучасність у поєднанні в великими функціональними можливостями та тривалим строком служби
Євроскло

Алюмінієві двері

ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ТА ЗАФІКСУЙ ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ 3%, ВІДПОВІВШИ НА 6 ПРОСТИХ ЗАПИТАНЬ ЗА 1 ХВИЛИНУ
Далі
Далі
Назад
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ТА ЗАФІКСУЙ ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ 3%, ВІДПОВІВШИ НА 6 ПРОСТИХ ЗАПИТАНЬ ЗА 1 ХВИЛИНУ
Далі
Назад
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ТА ЗАФІКСУЙ ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ 3%, ВІДПОВІВШИ НА 6 ПРОСТИХ ЗАПИТАНЬ ЗА 1 ХВИЛИНУ
Далі
Назад
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ТА ЗАФІКСУЙ ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ 3%, ВІДПОВІВШИ НА 6 ПРОСТИХ ЗАПИТАНЬ ЗА 1 ХВИЛИНУ
Далі
Дізнатися результат
Назад
ОТРИМАЙТЕ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ТА ЗАФІКСУЙ ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ 3%, ВІДПОВІВШИ НА 6 ПРОСТИХ ЗАПИТАНЬ ЗА 1 ХВИЛИНУ
Фото

Фото робіт алюмінієвих дверей Євроскло

«Теплі двері» - це насамперед вхідні вуличні двері, які встановлюються між вулицею та приміщенням, перешкоджаючи проникненню холодного повітря у зимовий період часу. Спеціальний алюмінієвий профіль має «терморозрив» (поліамідну вставку), який не дозволяє дверям промерзати, такі двері мають як мінімум три внутрішні повітряні камери. Подвійний контур ущільнення захищає від продування приміщення. Ці конструкції спеціально розроблені для нашого клімату.

Теплі алюмінієві двері

«Холодні двері» ставляться в основному у внутрішні приміщення, тому що не мають теплоізолюючих властивостей, але в деяких випадках допустимо і доречна їх встановлення зовні. Алюмінієвий профіль таких систем не має «термовставки» та виготовляється з однією повітряною камерою. Такі двері хоч і пропускають холод, і іноді на них утворюється іній зсередини приміщення, але також як і теплі двері мають подвійний контур ущільнення.

Холодні алюмінієві двері

профілі

Види профілю "теплі" та "холодні"

теплоізоляція
шумоізоляція
герметичність
економічність
теплоізоляція
шумоізоляція
герметичність
економічність
відмінності

Чим відрізняються холодні двері від теплих?

Варто розуміти, що алюмінієві двері — це не тільки профіль, але й склопакет. Теплі і холодні алюмінієві двері - це позначення у різниці між рівнями теплоізоляції для алюмінієвих профілей. Основна різниця між цими профілями полягає в наявності або відсутності термічного розриву.
Андрій
Досвід 15 років
Не знаєте який саме обрати профіль для майбутніх дверей або сумніваєтесь?
Тому відповідь на питання "А що ж краще?" - залежить від ваших потреб. Зовсім недоцільно використовувати теплий профіль у дверях, якщо в цьому немає потреби, а лише аби він був.
Так само як і недоцільно ставити холодний профіль в жиле приміщення яке опалюється тому, що економія на профілі не буде виправдана витратами на опалення, тепло просто не буду зберігатися належним чином.
Дозвольте нашому фахівцеві допомогти Вам з вибором, та разом розібратися який профіль та склопакет буде виграшним саме у вашому випадку.
види скла

Види алюмінієвих дверей

Алюміній є найбільш гнучким матеріалом для дверей, що дозволяє створювати конструкції навіть незвичайних форм, що дуже популярне в багатьох областях, наприклад, при будівництві котеджів.
Перевага у можливості створення нестандартних форм та красивому зовнішньому вигляді, Незважаючи на легкість показують не меншу міцність у порівнянні з щільнішими металами.
Вхідні двері з алюмінію є актуальними для комерційної нерухомості та для приватної.
Підходять коли потрібно оптимізувати простір у невеликих квартирах чи будинках. Такі двері можуть виконувати функцію верстата, яка при необхідності може поєднувати або розділяти частини кімнати.
Використовуються для засклення широких дверей. Дверні стулки складаються збоку, звільняючи отвір. Складаються з кількох панелей (від 3 до 10 панелей залежно від всієї ширини отвору).
Мають спеціальне призначення і незамінні там, де необхідно забезпечити відкривання в обидві сторони — назовні та всередину приміщення. Вони використовуються в медичних закладах, школах, готелях, закладах громадського харчування тощо.
Двері класичної конструкції, які використовуються так само і там же, де подібні двері з інших матеріалів. Однак, алюмінієві двері більш надійні та легкі, при цьому вони є одними з найдоступніших.
Двостулкові двері без перегородок (імпоста) між полотнами. Зазвичай, робочою є лише одна половина, до якої кріпиться ручка, другу відкривають за необхідності. Фурнітура для відкривання розташована на другій стулці — це і є штульп.
Призначені для швидкого розблокування всіх запорів стулки дверей шляхом одноразового натискання на натискну перекладину. Використовуються у місцях великого скупчення натовпу: на підприємстві, в торгових центрах, лікарнях тощо.
Ще не визначилися які саме двері потрібні саме вам або маєте інші питання?
Залишайте заявку і ми допоможемо обрати найкраще рішення під ваш проєкт
переваги алюмінію

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ АЛЮМІНІЄВІ двері
ЗАМІСТЬ ПЛАСТИКОВИХ

Пластиковий та алюмінієвий профілі сьогодні користуються значною популярністю. Тим часом останній безперечно заслуговує на увагу покупців, адже в його арсеналі є величезна кількість переваг:
Термін служби - 50 років. Термін служби алюмінієвого профілю перевищує пластиковий у 3 рази! Практично вічний матеріал, оскільки сам собою він не зношується. Конструкції з часом не змінюють геометрію та не просідають. За потреби можна буде замінити дрібні комплектуючі (наприклад, ущільнювач), однак це обійдеться в скромну суму.
Довговічність алюмінієвого профілю у дверях
Профіль має тонкі рами, тому в приміщення буде потрапляти на 10% більше сонячного світла, ніж через будь-які інші двері.
Інсоляція — сприяє більшій освітленості приміщення
Завдяки своїй гнучкості алюмінієвий профіль відкриває широкі можливості для оформлення: з його допомогою можна створити двері різних форм.
Нестандартні конструкції
Арсеналі виробника знаходиться 100 кольорів за палітрою RAL, тому покупцеві не доведеться задовольнятися класичною гамою. Двері можна ідеально вписати в інтер'єр
Широка кольорова гама
Металева конструкція безвідмовно служить багато років, не втрачаючи свого первозданного вигляду навіть за негативних чинників довкілля. Має спеціальні закладні що дозволяє не рохитуватися а тримати форму, чого не можна сказати про платик.
Надійність, не деформуєтся та не провисає з часом
Рами алюмінієвих дверей мають особливу конструкцію, яку неможливо розкрити ззовні на відміну від варіанту з пластиком.
Захист від злому
Конструкції вікон та дверей екологічні та від них відсутнє токсичне випаровування. Навіть якщо в приміщенні почалася пожежа, профіль не піддається горінню при температурі 860°С, не виділяє небезпечні тяжкі випари.
Екологічність та жаростійкість
Витримує великі розміри цілісних склопакетів (наприклад 5400 в ширину в одній рамі). Висока міцність при низькій питомій вазі. Це дозволяє робити портальні входи та панорамні двері.
Скління великої площі з мінімальною товщиною рамки
Можливість використовувати товсті склопакети до 56 мм для збереження тепла. Теплове розширення вчетверо менше, ніж у пластику
Солідний термопакет
Особливо в поєднанні зі звукоізоляційним склопакетом алюмінієві конструкції дають дуже високий рівень шумоізоляції
Неперевершена звукоізоляція
двокамерні склопакети із шириною до 63 мм
автоматичне або ручне відкривання
різноманітність колірного забарвлення всередині та зовні
Захищене покриття профілю та більше 100 кольорів на вибір
міцні ролики на сталевій напрямній
каркасні поліамідні термомости
види скла

Види скла в алюмінієвих дверях

В алюмінієвих дверях встановлюються різні типи скла в залежності від функціональності та естетичних вимог. Основні типи скла, які використовуються приведені нижче:

Прозоре скло в дверях

Найбільш поширений вид скла, який має високу прозорість та дозволяє найбільшу кількість світла проходити крізь двері. Таке скло ідеально підходить для тих випадків, коли не потрібно жодних додаткових властивостей, окрім прозорості.

Багатофункціональне скло в дверях

Скло має додаткові властивості, які можуть бути комбіновані з будь-яким із вищезгаданих типів скла. Наприклад, це може бути скло зі вбудованим дзеркалом або скло з електричним підігрівом. Такі додаткові функції можуть підвищити комфорт і безпеку приміщення, де встановлені двері.

Матове скло в дверях

Скло, яке не пропускає світло повністю і має матову поверхню. Воно ідеально підходить для використання в тих випадках, коли потрібно додаткове затемнення приміщення, наприклад, у ванній кімнаті або на кухні.

Загартоване скло в дверях

Цей тип скла має підвищену міцність і стійкість до пошкоджень, тому є більш безпечним для використання у приміщеннях з високими вимогами до безпеки. У разі пошкодження воно розламується на безпечні кристали, які не становлять небезпеки для людей.

Тоноване скло в дверях

Скло, яке має спеціальне покриття, що зменшує пропускання світла, а також захищає від надмірного нагріву. Воно дозволяє знизити кількість прямого сонячного світла, що проходить крізь двері, та дозволяє зберегти прохолоду в приміщенні влітку.

Енергозберігаюче скло в дверях

Скло, яке має спеціальне покриття, що дозволяє зберігати енергію в приміщенні. Воно допомагає знизити витрати на опалення взимку та на охолодження влітку, зберігаючи тепло в приміщенні.

Тріплекс в дверях

Скло, яке складається з трьох шарів скла, які з'єднуються між собою спеціальним шаром полівінілбутиралу. Воно дуже міцне та стійке до руйнування, тому використовується для забезпечення безпеки та захисту від злому.
команда

команда євроскло

Разом з досвідченими монтажниками виконують завдання будь-якої складності
Сергій
15 років досвіду
Олексій
17 років досвіду
Євген
18 років досвіду
Роман
Керівний проєкту
18 років досвіду
Андрій
15 років досвіду
переваги роботи

Чому варто довірити роботу саме Євроскло

Ми самостійно збираємо всі конструкції під чітким наглядом, на технологічному європейському обладнанні, за контролем якості на кожному етапі.
Власне виробництво
Виконуємо роботу з нуля та під ключ Тому в наших інтересах зробити свою роботу якісно, тому що ми даємо гарантію і несемо відповідальність за продукт.
З нуля та під ключ
Інколи після монтажу лишається багато сміття, старих рам і тому подібне. Це повністю наша турбота. Ми вивозимо все промислове сміття.
Вивіз будівельного сміття після монтажу
Якщо об'єкт вже жилий з меблями та ремонтом, то команда піклується про збереження чистоти в вашій оселі. Меблі будуть вкриті спеціальною плівкою, а підлога захисним матеріалом. Вам не потрібно буде витрачати час на генеральне прибирання. Все залишиться саме так, як і було, окрім самого монтажу звісно.
Чистий монтаж
Вже з 2010 року ми успішно встановлюємо алюмінієві віконні конструкції в Україні. Ми цінуємо кожного клієнта та враховуємо особливості та індивідуальні побажання.
Репутація
Над проєктом працюють досвідчені спеціалісти. Робиться проєкт, узгоджується і т.д. Отже, ви можете в будь-який момент проконтролювати роботу.
Прозорість на кожному кроці
Намагаємось виконувати кожен проєкт оперативно в передбачений термін, щоб не підводити клієнтів.
Чітке дотримання строків
— протягом 5 років. Приїжджаємо та корегуємо.
Сервісне обслуговування вікон та конструкцій
Проєкти

нашi Виконані РОБОТИ

Pirveli Georgian, м. Кам'янське
Ресторан грузинської кухні
Задача:
Скління фасаду ресторану та розробка вхідної системи
Загальна площа скління:
43,5 м.кв
Тип обраних системи та марка профілю:
Розмір та тип склопакета:
Висота віконних конструкцій з цільною стулкою 2860 мм
Колір конструкції:
Чорний матовий, RAL 9005
Термін виконання:
3 місяці
- Алюмінієві віконні конструкції: термоізольована віконно-дверна система з підвищеним теплоощадженням та звукоізоляцією «FRAMEX FT72» виробництво Туреччина.
Монтажна глибина рами – 72 мм.
- Алюмінієві фасадні конструкції: профіль термоізольованої стійково-ригельної фасадної системи «FRAMEX. F50».
Спосіб скління – класичний
Купольний дім с. Новоселівка
Назва проєкту:
Поставлена задача:
Скління приватного Еко будинку (з використання натуральних матеріалів)
Загальна площа скління:
67 м.кв
Тип обраних системи та марка профілю:
Розмір та тип склопакета:
Висота віконних конструкцій з цільною стулкою 2700 мм
Колір конструкції:
Біколор. Зовнішній колір 7024 матовий Антрацит/
внутрішній колір 7032 матовий бежевий
Термін виконання:
3 місяці (15.08.2022 – 17.11.2022)
- Алюмінієві віконні конструкції: термоізольована віконно-дверна система з підвищеним теплоощадженням та звукоізоляцією «FRAMEX FT72» виробництво Туреччина. Монтажна глибина рами – 72 мм.
- Алюмінієві фасадні конструкції: профіль термоізольованої стійково-ригельної фасадної системи «FRAMEX. F50».
Спосіб скління – класичний
Ресторанно-готельний комплекс
"Family Story" м. Кам'янське
Назва проєкту:
Поставлена задача:
Скління фасаду
Загальна площа скління:
307 м.кв
Тип обраних системи та марка профілю:
Розмір та тип склопакета:
Висота фасада 10 метрів. Розміри склопакетів 1500*2700 мм та вагою 170 кг.
Товщина склопакета 46 мм
Колір конструкції:
Колір профілю за каталогом – RAL7016 антрацит матовий
Термін виконання:
90 днів (10.10.2022 р-05.02.2023)
- Алюмінієві віконні конструкції: термоізольована віконно-дверна система з підвищеним теплоощадженням та звукоізоляцією «FRAMEX FT72» виробництво Туреччина. Монтажна глибина рами – 72 мм.
- Алюмінієві фасадні конструкції: профіль термоізольованої стійково-ригельної фасадної системи «FRAMEX. F50» виробництво Туреччина.
Спосіб скління – класичний
Приватний будинок c.Братське
Назва проєкту:
Поставлена задача:
Скління фасаду приватного будинку висотою 10 метрів
Загальна площа скління:
370 м.кв
Тип обраних системи та марка профілю:
Розмір та тип склопакета:
Розміри склопакетів досягали 2600*2800 мм та вагою 470 кг
Було використано 4 різних види склопакетів
Колір конструкції:
Колір профілю за каталогом – RAL7024 антрацит матовий
Термін виконання:
90 днів
- Алюмінієві віконні конструкції: термоізольована віконно-дверна система з підвищеним теплоощадженням та звукоізоляцією «FRAMEX FT72» виробництво Туреччина. Монтажна глибина рами – 72 мм.
- Алюмінієві фасадні конструкції: профіль термоізольованої стійково-ригельної фасадної системи «FRAMEX. F50» виробництво Туреччина.
Спосіб скління – класичний